Yandex.Metrica
top of page

Wix Web Uzmanı

Erkan Gökdağ
Tasarım - Kodlama - SEO

Tasarlar. Optimize Eder. Kazandırır.

Paylaşmaktan memnuniyet duyduğum inanılmaz projeler üzerinde çalışma fırsatı buldum. Sadece işimi sergilemekle kalmayıp, her projenin arkasındaki yaratıcı süreçle ilgili ayrıntıları paylaşmaktan da zevk alıyorum. İşlerime göz atmaktan çekinmeyin ve birlikte keşfetmek istediğiniz bir projeniz varsa temasa geçin.

Dijital Çalışma Hayatı
Satış Markası

Özellikler

Çıtayı yükseltin

Güzel tasarlanmış, mobil uyumlu, hızlı açılan, SEO ve Google dostu bir siten olmasını ister misin? 

Öyleyse doğru yerdesin.

Wix Uzmanı Web Tasarımcı olarak size  Web Tasarımı ve Yönetimi hizmetini en uygun koşullarda, hızlı bir şekilde sunmayı vadediyorum.

Intertwined
Modern Web Tasarımı ve Yönetimi

Modern Web Tasarımı ve Yönetimi

Sektörünüze özel modern web tasarımları yaparım. Akıllı cep telefonları ve tabletler gibi tüm mobil cihazlarla uyumlu web siteniz ile sektörünüzde fark yaratmanızı sağlarım.Yönetim panelli web tasarım hizmetimizle web sitenizin kontrolü sizde olur.

SEO Uyumlu Web Tasarımı

SEO Uyumlu Web Tasarımı

Google gibi arama motorlarının algoritmalarındaki gelişmelerini takip ederim. Web tasarımlarımın altyapısını SEO uyumlu olarak geliştiririm. Müşterileriniz Google gibi arama motorlarından sitenize kolayca ulaşabilirler.

Duyarlı Web Tasarımı ve Mobil Uyumluluk

Yönetim Panelli Web Editörü

Yönetim panelli web editörü sayesinde web tasarımın herhangi bir yerini kolayca değiştirebilir, sistem güvenliğini kontrol edebilir, sitenizin yedeğini alabilir, sitenizi düzenlemesi için istediğiniz kişilere yetki verebilir, sitenizi bir tıkla güncelleyebilir, sitenizi ziyaret eden kullanıcılara yönelik içerikler paylaşabilirsiniz.

Müşterilerinize Ulaşın

Müşterilerinize Ulaşın

İnternet dünyasının arka sokaklarında kaybolan bir web sitesi yerine işlek bir caddede müşterilerine ulaşan bir web sitesi düşünün. Google'da sizlerin sunduğu ürün veya hizmetleri arayan kişiler bulunuyor. Onların size kolayca ulaşmasını sağlarım.

Müşterilerinizi Analiz Edin

Ziyaretçilerinizi Analiz Edin

Google Analytics kurulumunu yaparım. Google Analytics müşteri dönüşüm optimizasyonu sayesinde hangi kanaldan müşterilerinizin size ulaştığını tespit edebilir ve bu kanallara yönelerek daha fazla müşteriye ulaşabilirsiniz. Sözün özü: Sıradan bir web sitesi yerine size kazandıran bir web sitesi sunarım.

Wix Uzman Desteği 7/24

Teknik Destek

Her zaman kaliteli işler ile müşterilerime eşsiz bir deneyim sunmayı amaçlarım. Sitenizin yıllık bakımları, teknik işleri gibi sorunlarla ilgilenmenize gerek yok. Her türlü teknik problemle yıl boyunca ücretsiz olarak ben ilgilenirim.

Önemli bir davette pişti olmak istemezken neden sanal alemde pişti olasınız.
Üstelik bütün dünyanın katıldığı ve sizi izlediği bir ortamda...
Öyleyse siz de size özel bir site tasarlatmak istemez misiniz?

Özellikler
bottom of page