UA-91259208-3
top of page
A.jpg

Tüm Web İhtiyaçlarınız Yapay Zeka Destekli Wix Uzman Web Tasarım Alanında

Gradient Background

Modern Web Tasarımı ve Yönetimi

Sektörünüze özel modern web tasarımları yaparım. Akıllı cep telefonları ve tabletler gibi tüm mobil cihazlarla uyumlu web siteniz ile sektörünüzde fark yaratmanızı sağlarım.Yönetim panelli web tasarım hizmetimizle web sitenizin kontrolü sizde olur.

SEO Uyumlu Web Tasarımı

Google gibi arama motorlarının algoritmalarındaki gelişmelerini takip ederim. Web tasarımlarımın altyapısını SEO uyumlu olarak geliştiririm. Müşterileriniz Google gibi arama motorlarından sitenize kolayca ulaşabilirler.

Yönetim Panelli Web Editörü

Yönetim panelli web editörü sayesinde web tasarımın herhangi bir yerini kolayca değiştirebilir, sistem güvenliğini kontrol edebilir, sitenizin yedeğini alabilir, sitenizi düzenlemesi için istediğiniz kişilere yetki verebilir, sitenizi bir tıkla güncelleyebilir, sitenizi ziyaret eden kullanıcılara yönelik içerikler paylaşabilirsiniz.

Ziyaretçilerinizi Analiz Edin

Google Analytics kurulumunu yaparım. Google Analytics müşteri dönüşüm optimizasyonu sayesinde hangi kanaldan müşterilerinizin size ulaştığını tespit edebilir ve bu kanallara yönelerek daha fazla müşteriye ulaşabilirsiniz. Sözün özü: Sıradan bir web sitesi yerine size kazandıran bir web sitesi sunarım.

Müşterilerinize Ulaşın

İnternet dünyasının arka sokaklarında kaybolan bir web sitesi yerine işlek bir caddede müşterilerine ulaşan bir web sitesi düşünün. Google'da sizlerin sunduğu ürün veya hizmetleri arayan kişiler bulunuyor. Onların size kolayca ulaşmasını sağlarım.

Teknik Destek

Her zaman kaliteli işler ile müşterilerime eşsiz bir deneyim sunmayı amaçlarım. Sitenizin yıllık bakımları, teknik işleri gibi sorunlarla ilgilenmenize gerek yok. Her türlü teknik problemle yıl boyunca  ben ilgilenirim.

İhtiyacınız Olan Tüm Hizmetlere Wix Uzmanla Ulaşın

bottom of page