UA-91259208-3
top of page

Wix Uzman site kurucusu olmak

Önemli bir davette pişti olmak istemezken neden sanal alemde pişti olasınız. Üstelik bütün dünyanın katıldığı ve sizi izlediği bir ortamda.. Öyleyse siz de size özel bir site tasarlatmak istemez misiniz?

Mobil Uyumlu Modern Web Sitesi

Dünyada en çok kullanıcısı olan firmalardan biri olan Wix’in alt yapısı ve tasarım seçeneklerini kullanarak sektörünüze özel mobil cihazlarla uyumlu, arama motoru dostu, SEO optimizasyonlu tasarladığımız modern web siteleri ile ürün, marka veya firmanızı genişçe tanıtır, sektörünüzde fark yaratmanızı sağlarız.


Sektörel E-Ticaret Web Sitesi

Sektörünüze özel mobil cihazlarla uyumlu, arama motoru dostu, SEO optimizasyonlu tasarladığımız modern web siteleri ile ürün, marka veya firmanızı genişçe tanıtır, müşteri/üye/sipariş kaydı alabilir, ürün satışı yapabilir, stoklarınızı takip edebilir ve ödeme alabilirsiniz. 

Biz tasarlayalım siz kazancınızı arttırın.


Mobil Uyumlu Kişisel Web Sitesi 


Dünyada en çok kullanıcısı olan firmalardan biri olan Wix’in alt yapısı ve tasarım seçeneklerini kullanarak sizi ve hobilerinizi tanıtacak size özel, sosyal medya ile bütünleşik, mobil cihazlarla uyumlu, tasarladığımız kişisel web siteniz ile kendinizi daha iyi tanıtabilir, kurumsal ve marka değerinizi arttırabilirsiniz. Takipçilerinizin size web siteniz üzerinden de ulaşmasını sağlayarak sanal alemde  fark yaratmanızı sağlarız.

36 görüntüleme0 yorum

Comentarios


bottom of page